Wpisy użytkownika hononey z dnia 18 lipca 2012

Liczba wpisów: 1

hononey
 
    Hahaha :D Udało mi się ^.^ Wytrwałam. Ale w ogóle to jazdy były, bo po drugim spinningu byłam tak padnięta, że już czułam jak mnie w sercu kuło i prawdopodobnie przez to, że straciłam dużo elektrolitów (potas, sód, itd) a one są bardzo ważne podczas treningu, dlatego pobiegłam szybko do domu (miałam tylko 15 min żeby zdążyć na następną klasę) zjadłam dwa jogurty domowe (mają cukier prosty - galaktozę, do tego dużo białka, no i zdrowy tłuszcz) i wróciłam rowerem i zdążyłam. Od razu zaczęło się ze mnie więcej potu lać i w ogóle. A właśnie - skoro o tym mowa to na www.hononey.tumblr.com wsadziłam zdjęcie mojej bluzki po spinningu. Dacie wiarę, że minęło 12 godzin od czasu, kiedy wróciłam do domu a ona nadal jest mokra (nie wilgotna, mokra) =D
    Dlaczego warto jeść podczas treningu, napiszę kiedy indziej, bo teraz nie mam zbytniej ochoty.

8f0f6b210021d07b50014d86.jpg


    Przyjemne rzeczy, które mnie wczoraj spotkały:
* spotkałam Polkę, która mnie widziała ostatni raz 2-3 lata temu, kiedy jeszcze byłam gruba i nie mogła uwierzyć ile schudłam (o dziwo mnie poznała).
* Scott był strasznie miły
* Czułam się happy i byłam na siłowni od 1330

8fd9b1fc000f76214eff9045.png


    Mój pies jest rasy Brazylijski Terier i jest bardzo mądra. Nie należy do tych rodzaju psów, co się do nich mówi, a oni patrzą na Ciebie jak na idiotę, albo bawiliby się przynajmniej 25 godzin dziennie 8 dni w tygodniu. Do mojej jak się powie, to Ona to rozumie. End of story. Ale dzisiaj jej w nocy coś odbiło - seryjnie. Wróciłam z siłowni, wyszłam z Nią na dwór, wzięłam prysznic i poszłam spać. Natomiast Ona stwierdziła, że wcale nie muszę spać i zaczęła mnie lizać, ocierać się o mnie, walić ogonem - wszystko naraz. Co ja byłam już w krainie snów, to ta się zaczynała trząść -,- W końcu o 2400 nie wytrzymałam i wygoniłam ją z pokoju. Chyba będę musiała Ją na rolkach przegonić, bo nie da mi spokoju.

    Na razie, to chyba tyle. Jak znajdę czas to napiszę o jedzeniu podczas wysiłku fizycznego.

Buziaki xxx
Pokaż wszystkie (3) ›