Wpisy użytkownika hononey z dnia 24 sierpnia 2012

Liczba wpisów: 2

hononey
 
    W przerwie na 'Śniadanie u Tiffaniego' postanowiłam dodać post. Po pierwsze, tak jak mnie prosiła @almsotlover dodałam książkę Michała Tombaka na swojego chomika (www.chomikuj.pl/hononey). Żeby dostać się do książki, wchodzicie w medycynę, a następnie Medycyna - Autorzy i w Tombaka. Książka godna polecenia.

    A teraz moja *prośba*. Kto jutro ze mną, nie chce nic nie jeść. To znaczy mieć post? W sensie jutro i pojutrze (2 dni dokładnie). Sama nie daję rady, a potrzebny mi jest ktoś kto robiłby to ze mną, więc jak?

audrey-audrey-hepburn-fashion-girly-glitter-pretty-Favim.com-47902_large.jpg
  • awatar Plan jest taki: Hmm ja to przemyślę, nidgy nie robiłam żadnego postu, ale nie wiem czy wytrzymam, a jaki jest jego cel?
  • awatar hononey: @plan-jest-taki Post (czyli nic nie jedzenie) pozwala organizmowi się oczyścić ze złogów. Pozwala mu odpocząć i przestawia się w tryb 'naprawy'. Żywi się chorymi komórkami i w ten sposób organizm się oczyszcza. Reguła jest taka. Z postu 'wychodzi się' tyle ile on trwał. Czyli, jeśli nie jadłaś nic przez 2 dni, to przez następne dwa dni (albo i więcej jeśli chcesz) musisz jeść (minimum to 2 dni jedzenia po 2dniowym poście) i potem znowu możesz pościć. Post jest bardzo zdrowy dla organizmu.
  • awatar Petrificus Totalus: z miła chęcią się przyłącze :)
Pokaż wszystkie (6) ›
 

hononey
 
    Po pierwsze, to prosiłabym o chwilę ciszy, dla Babci jednej z Pingerowiczek @almsotlover . Twoja Babcia Cię kocha i czuwa nad Tobą.

    Chciałabym podziękować @Chole za to że dołączyła się do mnie i mojego postu. We dwie jest łatwiej, bo kiedy chcesz coś zjeść (nie z głodu, ale z mentalnego głodu), to wiesz że ta druga osoba nie je i Ty też nie jesz z powodu tej drugiej osoby.

    A co do wakacji w PL, to to były jedne z najlepszych jakie do tej pory spędziłam. Spotkałam  2 bliskie mojemu sercu osoby (Siostrę i Przyjaciółkę), spędziłam czas z Dziadkami i spotkałam dużo znajomych (a nie tak jak poprzednio, że siedziałam cały czas w domu). Najlepsze było to jak z Siostrą robiłyśmy zdjęcia i wyszłyśmy jak 13-latki xD Albo jak się huśtałyśmy do późnej nocy... Ohhh... Czemu życie musi być takie przesrane. Dobrze, że w ogóle mamy ten kontakt <3

Dobranoc i do jutra.

IMG_1345.JPG