Wpisy użytkownika hononey z dnia 7 września 2012

Liczba wpisów: 1

hononey
 
    @kingsworth zaciekawiła mnie tematem parowarów, więc ja się pochwalę swoim:


604842-tefal-vita-cusine-compact-steamer-l.jpg


parowar-tefal-vitacuisine-compact.jpg


tef330ax.jpg


tefal_vitacuisine.jpg


tefal_vs_4003_vitacuisine_compact_5.jpg


tefal-vitacuisine_116.gif


tefal-vs4003-vitacuisine.jpg


tefal-vs4003-vitacuisine-compact-dampfgarer-9d.jpg


    Parowar ma fukncję vitamin+. Funkcja Vitamin+ przyspieszająca parowanie i zachowująca więcej witamin, a potem zmniejsza ilość pary, żeby zachować smak. Mam o tyle wygodnie, że gdybym chciała gotować ryby razem z warzywami, to warzywa nie przejdą smakiem ryby, bo na dole mam pojemnik na soki z gotowania. W Polsce kosztuje jakieś 380 - 500zł. Ja kupiłam w Anglii, ale nie żałuję. Moje najlepiej wydane pieniądze :) Tutaj jest link www.tefal.pl/(…)Vitacuisine+Compact+VS4003.htm…
www.okazje.info.pl/(…)tefal-vs-4003.html…

    Tefal ostatnio w Polsce wypuścił nowy parowar Stem n Light, w którym jednym guzikiem naciskasz program i parowar sam dostosowuje czas do pokarmu. Uważam, że to głupota, ponieważ kiedy sama decydujesz (tak jak z moim parowarem), ile czasu potrzeba to, jeśli jeden z pokarmów potrzebuje mniej czasu, to albo kładziesz go na samą górę, albo ostrożnie wyjmujesz wcześniej. Poza tym, parowar informuje mnie kiedy skończyła się woda, więc nie muszę 'modlić się' w kuchni czekając żeby dolać wody, bo parowar najzwyczajniej w świecie pipczy (i do dosyć głośno) oraz pokazuje ikonę wlewanej wody.

Tak więc jestem dumna z tego, że go wtedy kupiłam i to jest najlepszy parowar, jaki do tej pory tefal wyprodukował.

Buziaki ♥
  • awatar MałeSzczęścia: mój mąż kiedyś takowy wygrał ale zostawił go u mamy :/
  • awatar Kini-Mini: mm.. moj nie taki wypasny:( bu... ale coz;) dzis juz nie zdaze bo ide pobiegac;) ale jutro prztestuje na rybce i warzywkach:)
  • awatar MałeSzczęścia: chyba będę musiała odwiedzić mamusię i zapytać czy używa :P a jak nie to męża wyślę, w sumie przydałby się bo chciałabym zrzucić troszkę jeszcze.
Pokaż wszystkie (6) ›