Wpisy użytkownika hononey z dnia 19 maja 2018

Liczba wpisów: 1

hononey
 
Kochane moje,

Jak zwykle nie wiem o czym pisać, więc będzie o wszystkim. Miałam ostatnio kilka smutnych dni, bo z Karolkiem nie było najlepiej. Bida, miał gazy i po prostu robiłam wszystko co mogłam, żeby czuł się lepiej. Na szczęście się wylizał i teraz już robi piękne kupki.
____________

Wyjazd do Grecji zbliża się powoli wielkimi krokami. Jeszcze jakieś 18 dni do wylotu. Nie kupuje żadnych ciuchów na wyjazd. Czemu? I tak jestem gruba więc czemu mam wydawać fortunę, żeby jakoś wyglądać. Po drugie, tą kasę wolę przeznaczyć na lepsze jakościowo jedzenie, jak wydać na ciuchy i jeść same ziemniaki przez miesiąc. Po trzecie i tak mi kasy zostało tylko na jedzenie, więc nie oszukujmy się - nie ma sensu robić zakupów.
____________

Pogoda w Anglii zajebista - oczywiście na czas ślubu. Niedługo wszystko wróci do normy. Miałam chęć zabrać się z Karolkiem do domu rodziców, ale wolę w domu posiedzieć. Potem się okazało, że Mama i tak poszła na urodziny koleżanki.
____________

U mnie nie ma więcej co opowiadać. Teraz będę pracowała codziennie, aż do przyszłego piątku, ale chociaż 4 nocki załapię i kasy trochę wpadnie.
____________

Tak jak wspomniałam, dzisiaj będzie króciutko. Kocham <3

19.05.2018 _ sobota
Pokaż wszystkie (3) ›