• Wpisów: 314
  • Średnio co: 9 dni
  • Ostatni wpis: 153 dni temu, 17:43
  • Licznik odwiedzin: 94 476 / 2887 dni
 
hononey
 
Obudziłam się o 7, ale nie miałam chęci wstawać. Z D. były igraszki w łóżku.

Ubrałam się i zabrałam się za sprzątanie kuchni. Trochę ogarnęłam, ale dłonie nadal bolą. Całe popękane od ran i spuchnięte palce... Nie mogę zginać. Założyłam rękawiczki, żeby sobie trochę bólu odjąć i poszło łatwiej. Przynajmniej rany zeszły mi z przedramion i już tak niemiłosiernie nie swędzą. Ale dalej w bandażach.

Rano 500ml wody z cytryną i 500ml wody z pomarańczami. Do tego 25ml soku aloesu z wodą.

Koniec użalania się. Poskładałam plecak dla Karolka i ustwiłam koło łóżka, żeby się przyzwyczaił. Zrobiłam zielone smoothie dla siebie no i Karolek zszedł na dół. Chciałam mu dać, ale nie był zainteresowany.

Pora przetestować szelki... Zaczęłam mu dawać jagódki suszone (wręcz je ubóstwia) przez szelki, tak żeby się przyzwyczaił. No i szło całkiem nieźle, dopóki nie zdecydował się uciec a potem się przestraszył.

Uciekł na górę, poszłam do niego, położyłam głowę przed łepkiem no i mówię mu, że jestem dumna, że był dzielny i w ogóle, żeby się nie martwił. Spojrzał na mnie i zaczął mnie lizać w nosek ;3

Króliki są BARDZO inteligentne i tak jak psy (w życiu miałam tylko psy), mają różne charaktery. Bardzo potrzebują uwagi i miłości. Można je zakmnąć w klatce i myśleć - a bo one to nic tylko jedzą siano i srają. Można też im dać biegać po domu, dać całą naszą uwagę i widzisz jak królik pokazuje swój rozum. No tego nie da się opisać po prostu.

Dzisiaj znowu miałam ochotę na ziemniaki, ale coś czuję, że niedługo będę gotowała chili wegańskie...

Na sam koniec Bunia jak z psiapsiółą robiłyśmy selfie w 2012 roku. <3
_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

Wieczorem zjadłam jeszcze brokuły surowe z hummusem marokańskim. Nie byłam głodna ale zależało mi, żeby odtruć wątrobę.

Potem zdecydowałam się wziąć kąpiel. Nalałam całą wannę wody i wreszcie mi było tak błogo. Wysmarowałam się kremem i poszłam lulać. <3

Nie możesz dodać komentarza.
Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować ten wpis.

  Wyświetlanie: od najstarszego | od najnowszego